Можливості LinkedIn для розвитку бізнесу

Linkedin — глобальна професійна мережа №1 в світі для бізнесу і ділових комунікацій але чомусь недооцінюється українським бізнесом. Чому?

Разом з Oksana Bailo , сертифікованою тренеркою та експерткою з методик Social Selling та продуктів LinkedIn для В2В продажів власники, директори і топ-менеджери компаній розбирались, як ефективно використовувати інструменти для розвитку продажів та комунікацій через LinkedIn під час вебінару “Можливості LinkedIn для розвитку бізнесу”.

Сьогодні Linkedin потужний бізнес-інструмент для розвитку бізнесу, а пандемія COVID-19 лише підсилила цю тенденцію. За останній рік мережа зросла на 40%.

Пані Оксана навела деякі цифри для кращого розуміння потужності даної бізнес-мережі:

💥 756 + мільярдів профілів

💥 70 + мільярдів бізнес сторінок

💥 3+ мільярда щотижневих оновлень

💥 3 нових користувача кожну секунду

Оксаною Байло зазначила, що будь-якому бізнесу, який має амбіції маштабуватись, виходити на нові ринки, шукати інвестиції, партнерів, співпробітників та клієнтів Linkedin необхідний.

Ділимося з вами 7 лайфхаками для розвитку бізнесу в Linkedin:

🔸Правильно будувати персональний, професійний профіль

🔸 Розширювати мережу контактів. Важлива якість та кількість контактів

🔸 Важливо вступати з соціумом у взаємодію. Вступайте в дискусії, залишайте коментарі, давайте та отримуйте рекомендації

🔸 Використовуйте потужні пошукові інструменти: фільтри, ключові слова, хештеги

🔸 Linkedin Navigator та inMail – можливість розширити продажі і знаходити потенційних клієнтів без обмежень

🔸 Транслювати свій автентичний, якісний контент

🔸 Ретельно заповніть профіль бізнес сторінки бренду, використовуючи ключові слова. Це дозволить отримувати на 30% більше переглядів та охоплення.

В другій частині вебінару учасники розібрали успішні бізнес-кейси, отримали поради від експертки, які допоможуть підвищити обізнаність про бренд і продукти, залучення клієнтів, співробітників і партнерів, для виходу на новий рівень.

Ми вдячні нашій експертці за якісний контент, легкість і доступність викладу інформації! А учасникам радимо – включайте LinkedIn свою маркетингову стратегію і ви будете здивовані швидкості розвитку вашого бізнесу.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #smesupport_EU_GIZ, #Сovid_19_BusinessClinics