Митне оформлення вантажів

Послуги митного брокера

Послуги з митного оформлення надаються резидентам, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Щоб розмитнення вантажів відбувалось швидко та успішно, замовте послуги митного брокера. В нашій компанії працюють професіонали з багаторічним досвідом, готові працювати з будь-якими категоріями товарів. Для початку роботи в зовнішньоекономічному напрямку підприємство проходить акредитацію на митниці.

Перелік документів для акредитації:

  • Витяг зі статуту суб’єкта, де відображено зовнішньоекономічний напрям діяльності.
  • Довідка ЄДРПОУ.
  • Свідоцтво платника ПДВ (при наявності).
  • Банківська виписка про відкриття рахунків (гривневий та/або валютний).
  • Копії паспортів керівника, бухгалтера та представників, уповноважених працювати з митним органом.

На підставі перелічених документів митний брокер заповнює картку обліку єдиного зразка та подає на реєстрацію у паперовому та електронному вигляді. Після постановки на облік підприємство має право імпортувати та/або експортувати товари. Митне оформлення може здійснювати  декларант, який працює на підприємстві, або митний брокер, чиї послуги замовляються.

Особливості митних послуг

Професійні митні брокери надають послуги шляхом підготовки пакету документів та оформлення митної декларації, які подаються для розгляду в державний орган. Перед тим як розпочати зовнішньоекономічну діяльність, суб’єкту рекомендується отримати консультацію митного брокера.

Спеціаліст перевіряє правильність договору, визначає коди товарів та повідомляє про необхідність дозвільних документів (сертифікати, рішення, свідоцтва, експертизи, тощо). Митний брокер пояснить, як розмитнити вантаж з Китаю чи Європи що доставляється морським, залізничним, автомобільним чи авіаційним транспортом.

Вартість митно-брокерських послуг

Від швидкості розмитнення вантажів залежить успіх компанії. Для цього необхідно обирати досвідчених представників як для оформлення імпорту, так і для оформлення експорту. Щоб з’ясувати, скільки коштують послуги митного брокера, необхідно врахувати чинники, з яких складається комплекс робіт. Сума послуг залежить від складності та обсягу виконуваних робіт, кількості додаткових аркушів у вантажній митній декларації, необхідності отримання дозволів, присутності митного брокера на огляді товарів.

Замовити послугу

Order service

Замовити послугу