Круглий стіл “Актуальні питання підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу”

Команда Чернігівської ТПП зустрілась із бізнес-спільнотою Ніжинщини в рамках круглого столу “Актуальні питання підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу”, що відбувся в Ніжинській міській раді напередодні Дня підприємця.

В рамках заходу презентували:
🔸 напрямки своєї діяльності
🔸 доступні можливості для підвищення конкурентоспроможності підприємців
🔸 участь в міжнародних проєктах, що можуть спростити вихід на нові ринки вже зараз, зокрема на ринок країн Європейського Союзу та ринки партнерів програми Enterprise Europe Network (EEN) та ініціативу COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ, що реалізується в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини і реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Чернігівська ТПП робить все можливе для підвищення конкурентоспроможності МСП регіону, як всередині країни так і за її межами. Адже представники #МСБ є фундаментом нашої палати – вони складають більше 99% її членського складу!

Ми вдячні Ніжинській міській раді та міському голові Кодолі Олександру Михайловичу за надану можливість, а підприємцям за змістовне спілкування.

Замовити послугу

Order service

Замовити послугу