Зміни в роботі на зовнішніх ринках з точки зору логістики

Відбувся вебінар на тему «Зміни в роботі на зовнішніх ринках з точки зору логістики».

Спікер вебінару – Микола ЛАРІН, сертифікований тренер ICC і ICC Ukraine з питань впровадження правил Інкотермс 2020 в Україні. Голова ради Асоціації експортерів та імпортерів, сертифікований експерт ТПП України з питань експорту до ЄС.

Під час вебінару учасники ознайомились зі змінами в роботі на зовнішніх ринках у зв’язку з військовим станом (з точки зору умов поставки та логістики); розібрались детально щодо витрат на завантаження та розвантаження, ризиків та відповідальності сторін; дізнались про додаткові умови до базисів поставки та як правильно з ними працювати.

Це був екватор серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська торгово-промислова палата та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Участь у заході є безкоштовна завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.