fbpx
27 Вересня, 2019

Завершення дводенного тренінгу-ділової гри

“Класний тренінг, що надихає!”, “Можливість поглянути на свій бізнес та проаналізувати його”, “Креативність та командна робота, що дозволяє вийти за межі запропонованого!”

Саме такі схвальні відгуки ми отримали по завершенні дводенного тренінгу-ділової гри “Розвиток управлінських навичок підприємців”, що проходив 25-26 вересня в Чернігові. 

Якщо перший день присвячений теоретичним питанням, то протягом наступного дня учасники мали змогу використати на практиці свої знання зі стратегічного планування, “попрацювати” в різних відділах компанії, знайти нестандартні рішення для подальшого розвитку, а головне — реалізувати стратегію підприємства у співпраці з іншими департаментами заради єдиної мети. Комунікація між відділами однієї структури є вкрай важливим чинником для розвитку підприємства, що і було продемонстровано під час гри. Сподіваємось, що цей досвід допоможе учасникам уникнути помилок в своїх компаніях в плануванні та впровадженні стратегії підприємства.

Вдячні тренерам Євгенії Щербина та Дмитро Швець за високий професіоналізм, відданість справі та натхнення, а учасникам — за активність та креативність!

Нагадаємо, тренінг було організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Чернігів, заснованим на базі Чернігівської ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business

Замовити послугу

Order service

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!