Е-сертифіка походження товару в електронному вигляді

‼️ Ексортерам ‼️

Чернігівська ТПП розпочала видачу непреференційних сертифікатів походження товару (англійською мовою) в електронному вигляді (#е_сертифікат).

✍️ Паперова форма непреференційного сертифіката походження також буде застосовуватись після впровадження е-сертифіката. Походження товару може бути підтверджено паперовою формою сертифіката або е-сертифікатом.

💫 Е-сертифікат видається на підставі онлайн заявки (https://apply.ucci.org.ua). Його можна роздрукувати на аркуші білого паперу, або надати зацікавленим сторонам в електронному вигляді будь-яким зручним способом.

Е-сертифікат містить QR-код з посиланням на офіційний сайт верифікації, де в режимі он-лайн можна буде перевірити факт видачі е-сертифіката.

Перевірка факту видачі всіх сертифікатів, які видаються торгово-промисловими палатами в Україні, відбувається в підсистемі “Перевірки факту видачі сертифіката походження” за посиланням https://verify.ucci.org.ua. У разі наявності сертифіката в базі, система відображає PDF-файл сертифіката.

Інструкція для замовників щодо створення он-лайн заявки розміщена на сайті Чернігівської ТПП у розділі “Сертифікація походження товарів” (https://chamber.cn.ua/sertyfykatsyia-tovarov/).

м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 40-а
👨💼Консультація безкоштовна:
☎️+38 (095) 271-44-18