fbpx

Ефективний маркетинг для малого та середнього бізнесу в умовах нової реальності

“Ефективний маркетинг для малого та середнього бізнесу в умовах нової реальності” — саме під такою назвою було проведено конференцію 25 червня 2020 р. Центром інформаційної підтримки бізнесу в Чернігові, створеним на базі Чернігівської ТПП.

Основне повідомлення від хедлайнера заходу Романа Гавриша, що криза — це не погано, це просто по-іншому, і треба діяти в залежності від цього “іншого”. Презентація перетворилася в діалог — багато питань, відповідей, інсайтів. Цікавою була частина про споживачів і рішення про покупку.

З Уляною Станович говорили про ключові зміни в маркетингу у зв’язку з новою реалістю, про бар’єри росту бізнесу та як їх нівелювати, про відповідність продукту потребам і про комунікацію. Експертка презентувала дуже чітку покрокову схему, що треба зробити, щоб не втратити позицій.

Наш колега та старий друг Юрій Булик зробив класну презентацію про PR, зовнішній та внутрішній, дав практичні рекомендації по успішних комунікаціях в складні часи, наголосив на важливості перегляду стратегії як реакції на виклики.

Вишенькою на торті став досвід чернігівських підприємців — Олександри Волкової, виконавчого директора та співвласниці ТМ “Sasha”, Аліни Дикухи, керівника маркетингових комунікацій SendPulse та наших давніх партнерів Private Language School в особі співвласниці Інни Черевко. Вони поділилися своїм досвідом боротьби з кризою та know-how в період карантину.

Наша команда вдячна спікерам за високий професіоналізм та готовність ділитися, а учасникам — за активність та відкритість!
Далі буде!

Замовити послугу

Order service