Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин

Нова реальність показала, що для виживання в умовах постійної невизначеності треба вміти адаптуватися, перелаштовуватися і впроваджувати нове. Сфера міжнародної торгівлі динамічно змінюється. Малий бізнес має бути постійно напоготові та пильнувати абсолютно за всім: від поведінки споживачів та їх вимог до дій активних конкурентів й тенденцій ринку в цілому.


Як експортеру обрати правильну бізнес-модель не припуститися помилки й побудувати клієнтоцентричність, – своїми кейсами ділилась експертка з багаторічним досвідом cертифікована консультантка з експорту, ринкових досліджень, розробниця та тренерка навчальних програм «Export BootCamp», програми USAID Конкурентоспроможна економіка України Галина Перепелиця Galyna Perepelytsia.


Отримавши цінний інструментарій, учасники Вебінар «Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин» [Суми] опрацювали інструменти на реальних прикладах.


Ми вдячні нашій експертці за легкість і доступність викладу інформації, та готовність поділитися цінним досвідом та експертною думкою!


Особлива подяка нашим партнерам Сумська Торгово-Промислова Палата за ефективну співпрацю!