Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів

Відбувся вебінар на тему “Створення іміджу. Підготовка до презентацій та виступів” в рамках серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська торгово-промислова палата та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Спікер вебінару — Дмитро Швець, директор консалтингової компанії Start Global; більше 15 років досвіду розвитку міжнародного бізнесу для малого бізнесу і світових корпорацій; автор та ведучий подкасту для експортерів Start Global Insights; волонтер в Do Business With Ukrainians (волонтерська платформа з просування українського бізнесу за кордоном); засновник n.cubator (платформа з розвитку усвідомленого підприємництва); викладач програм з експорту та продажів в KMBS та UCU Business School.

Під час вебінару учасники дізнались про таке:

– як створювати презентації продуктів та послуг компанії

– як презентувати компанію в соцмережах

– як писати листи та повідомлення клієнтам.

Ознайомитись з презентацією ви можете за посиланням: http://bit.ly/3Eirzht

Участь у заході є безкоштовною завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.