Експерти Чернігівської ТПП допомагатимуть доводити відповідність промислової продукції вимогам ЄС

Чернігівська ТПП, як одна з п’яти палат приймає участь у проекті ТПП України та британського Фонду ефективного врядування (GGF) «Відповідність продукції МСП вимогам до безпечності в рамках ПВЗВТ з ЄС», що реалізується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та на протязі року буде допомагати виробникам промислової продукції доводити відповідність вимогам ЄС до безпечності.

Вчора, в Чернігівській ТПП відбулася перша робоча зустріч президента Чернігівської ТПП Костянтина Іванова та команди консультантів  Лариси Циган, Світлани Прокоф’євої, Анни Плющ із експертами проекту CTA Economic &Export Analysts Ltd Mark Hellyer та Сергієм  Нерпійом  для визначення відповідності вимогам безпечності продукції  ПП «Альтеп Центр» регламентам ЄС та розробці технічного файлу для твердопаливних котлів ТМ ALTEP.

За результатами зустрічі експерти ознайомилися із виробництвом підприємства та технічними характеристиками  продукту та перейшли до етапу визначення основних вимог відповідності технічним регламентам ЄС. Це перший крок для створення технічного файлу продукції підприємства.

Замовити послугу

Order service