ВІЗИТ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ В ОАЕ

До уваги  виробників сільськогосподарської продукції та продуктів харчування !

З 20 по 24 лютого 2022 року відбудеться візит делегації українських компаній у сфері Agritech, виробників сільськогосподарської продукції та продуктів харчування до міста Дубаї для участі у Food for Future Summit and Expo, в рамках тижня Food, Agriculture & Livelihoods Week на всесвітній виставці ЕКСПО 2020 Дубаї. Українську делегацію очолить заступник Міністра закордонних справ Дмитро Сенік.

Реєстрація – https://cutt.ly/3IORVWF

Програма заходу https://cutt.ly/EIOR57T

Організатори візиту – МЗС України та Мінагрополітики за підтримки ISE Corporate Accelerator та ТПП України. Інформаційний партнер – освітня платформа Aggeek.

Food for Future Summitand Expo є головною подією ЕКСПО 2020 в галузі Agritech та основним майданчиком для презентації інноваційних рішень з питань продовольчої безпеки, збільшення виробництва та зберігання аграрної продукції. На платформі Саміту представники влади, вчені та інноватори, інвестори і бізнес з понад 60 країн обговорять нагальні питання та презентують рішення та розробки з 5 ключових напрямків: сприяння торгівлі агропродукцією, збільшення технологічності виробництва, зменшення втрат врожаю, підвищення рівня продовольчої безпеки, зменшення ризиків і управління кризами. Більш детально про захід https://www.foodforfuturesummit.com/.

Учасники візиту також відвідають павільйони України, США, Китаю та країн Африки, зустрінуться з представниками інвестиційних фондів і бізнесу. Більш детально в програмі заходу.

Детальніше про захід https://cutt.ly/nIOTV7r

Участь у візиті дозволить українським компаніям ознайомитись із сучасними тенденціями розвитку Agritech у світі, долучитись до обговорення важливих й актуальних питань, запропонувати свої рішення, обговорити питання співпраці та розширити ділові зв’язки. Вартість візиту складає 2380 доларів США з особи при одномісному поселенні та 1 858 доларів США з особи при двомісному поселенні. До вартості входить: переліт Київ – Дубай – Київ, проживання в 4* готелі, страховий поліс, трансфери за маршрутом, ділова програма.

З питань участі просимо звертатись до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України: ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09 / 067 662 96 56