Де шукати партнерів в Україні і за кордоном та як сформувати комерційну пропозицію?

Відбувся вебінар на тему «Де шукати партнерів в Україні і за кордоном та як сформувати комерційну пропозицію».

Спікери вебінару: 

Діна СІДАШ – віцепрезидентка Дніпропетровської торгово-промислової палати, бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері експорту та розвитку підприємства, грантового консалтингу, бізнес діагностики. Сертифікована консультантка з експорту, консультантка SURE.

Лариса ЦИГАН – віцепрезидентка Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері розвитку конкурентоспроможності підприємств з огляду на місцеву та зарубіжну кон’юнктуру ринків, грантового консалтингу, бізнес діагностики. Сертифікована консультантка з експорту, консультантка SURE.

Владислав ЛУК’ЯНЕНКО – завідувач Центру підтримки експорту Дніпропетровської торгово-промислової палати, сертифікований консультант з експорту, бізнес-консультант з 5-річним досвідом консалтингу в сфері експорту та розвитку підприємства. Має унікальний практичний досвід роботи на платформі Enterprise Europe Network (EEN).

В рамках вебінару учасники дізнались про:

  • ТОП-10 майданчиків для продажів в Україні та умови роботи на них;
  • мачмейкінгові платформи для пошуку покупців за кордоном партнерів для співпраці та спільних проєктів;
  • правила та нюанси формування комерційної пропозиції.

Ознайомитись із презентацією ви можете за посиланням: bit.ly/3PhJHgM

Вебінар відбувся в рамках серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська торгово-промислова палата та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Участь у заході є безкоштовною завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.