fbpx

1. Підготовка запитів, заяв, скарг, звернень, листів до органів державної влади

Послуга з підготовки запитів, заяв, скарг, звернень, листів до органів державної влади та місцевого самоврядування, дозволить чітко та в правовому полі сформулювати потребу Замовника у інформації та офіційних відомостях, що знаходяться в розпорядженні держаних органів.

Підготовка проекту документу включає в себе, вибір правильної підстави та порядку  звернення, що дозволяє отримати вичерпну відповідь у найкоротші можливі строки.

2. Підготовка відповіді на запити контролюючих та правоохоронних органів:

– консультація

– підготовка проєкту відповіді

Якщо у вас виникають сумніви в правомірності запиту контролючого або правоохоронного органу, якщо обсяг запитуваної інформації явно надмірний, а установлені строки надання для відповіді нереальні – перевірте законність та обґрунтованість вимог. Юридичний аналіз запиту та кваліфіковано підготовлена відповіді може убезпечити Вас та ваших контрагентів від безпідставних перевірок або притягнення до відповідальності.

Послуга з підготовки відповіді на запити контролюючих та правоохоронних органів, може включати в себе:
    • Аналіз запиту на його відповідність чинному законодавству;

    • Надання юридичного висновку, щодо питання відповідальності Замовника за відмову в наданні відомостей, які запитуються;

    • Аналіз питання правомочності того чи іншого органу державного нагляду (контролю) запитувати певні документи, інформацію, зокрема: органів прокуратури, ДПС, СБУ;

    • Підготовка  проєкту відповіді на запит, з урахуванням норм чинного законодавства та ситуації Замовника.

Останні записи

Замовити послугу

Order service