Великі зміни починаються з маленьких кроків

Великі зміни починаються з маленьких кроків

Сьогодні Чернігівська ТПП в партнерстві з Чернігівська ОДА разом з чернігівськими товаровиробниками обговорили шляхи зміцнення взаємного співробітництва і подальшого збільшення торгівлі та інвестицій між Японією та Чернігівщиною під час онлайн-зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Японії Сергієм Корсунським.

Пан Посол презентував учасникам зустрічі динаміку двосторонньої торгівлі, структуру товарообігу між нашими країнами, загальні підходи та тонкощі роботи на японському ринку, а також представив історії успіху виходу українських товаровиробників на японський ринок.

Токож наголосив, що одним із найбільш перспективних напрямків українсько-японської співпраці є агросектор, зважаючи на величезний сільськогосподарський потенціал української землі.
На сьогодні, Японія є одним з ключових партнерів України в Азії, однак потенціал відносин не використовується на повну.

Пан Сергій поділився інструментами виходу на ринок Японії, зокрема, на базі офіційного веб-сайту (JETRO https://www.jetro.go.jp/en/database/j-messe) створено інтернет-майданчик – Trade Tie-up Promotion Program (TTPP), який ефективно використовується для пошуку партнерів.

Для багатьох компаній вихід ринок Японії — це довгий шлях, оскільки споживачі на японському ринку надзвичайно вибагливі, але чернігівські товаровиробники Collar Company та Ricca Sposa двовели, що це цілком реально.