У світі, що стрімко змінюється, PR-діяльність має вирішальне значення для успішного майбутнього компаній. Великими темпами змінюються запити клієнтів, відгуки ринку, швидкість введення нових стилів взаємодії.Як досягти поставленої мети? Які існують підводні камені у формуванні PR-діяльністі Вашого бізнесу в кризовий період?Усі алгоритми та секрети якісної комунікація під час пандемії ви зможете дізнатись 29 квітня 2021 на вебінарі «PR-терапія».

Обговоримо питання:
🔸 PR-діяльність Вашого бізнесу в кризовий період
🔸 Якісна комунікація або особливості інфоподачі під час пандемії
🔸 «Вічні теми» Вам у допомогу: види діяльності, що завжди потрібні людям
🔸 Переоцінка власної бізнес-діяльності як вид «ковідного байдикування»
🔸 ТОП-5 PR-правил на найближчий період: практичні поради та підказки
🔸 Відповіді на запитання учасників вебінару

Спікер: Юрій БУЛИК – кандидат філологічних наук, тренер за напрямками «зв’язки з громадськістю», «копірайтинг», «рекламна справа», «управління інформацією», засновник рекламно-інформаційного проєкту «Промоція».
24 роки досвіду роботи в сфері рітейлу, видавництв, реклами, бізнес-асоціацій в Україні та у Польщі.

📆 Дата та час проведення
29 квітня 2021, 10:00-12:00 ОНЛАЙН Zoom-конференція

👉 Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/nG3YLxuBR5SsjxtcA

Участь безкоштовна.

Захід організований Чернігівською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.