Вебінар «Insta-guide для бізнесу»

Очевидно, що карантин через пандемію прискорив процес цифровізації бізнесу. Згідно з дослідженням Global Digital Report 2020 році більш ніж 50% людей у всьому світі користуються соцмережами. Аудиторія Instagram становить більше 1,082 млрд. людей.

🚀 Бізнес в Instagram набирає обертів. Згідно з офіційною статистикою близько 60% всіх користувачів використовують Instagram для пошуку інформації про товари і послуги. Заявивши про себе через Інстаграм, бренди отримують потужний інструмент для продажів і підтримки лояльності, можуть стати ближче до своїх клієнтів і вийти на нову аудиторію. Вашої компанії ще немає в і Instagram? Саме час це виправити.

🔥 Запрошуємо долучитись до вебінару «Insta-guide для бізнесу» 14 травня.

👉 Спікеркою виступить Альона Бойко, SMM-спеціалістка з розвитку проєктів в Instagram.В першій частині Ви отримаєте практичні інструменти та останні тренди, які можна застосовувати вже зараз. Друга частина програми включає командні завдання, аналіз частини бізнес-профілів в Instagram учасників вебінару.

📆 Дата та час проведення
14 травня 2021, 10:00-12:00 ОНЛАЙН Zoom-конференція

Тільки для малого та середнього бізнесу. Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/vQetcJcRgwo9Pp6i9

Участь безкоштовна.

Захід організований Чернігівською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

#eu4business, #MovingForwardTogetheг, #sme support_EU_GIZ, #Сovid-19 Business Clinics

Замовити послугу

Order service

Замовити послугу