Форс-мажорні обставини під час воєнного стану. Як це працює

Відбувся перший із серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська торгово-промислова палата та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тема вебінару: “Форс-мажорні обставини під час воєнного стану. Як це працює”

Президент Чернігівської ТПП, Костянтин Іванов розповів про зміст самого визначення форс-мажорних обставин у законодавстві України. Учасники дізнались, які є форми сертифікатів про підтвердження форс-мажорних обставин та ознайомились із процедурою розгляду заяви та порядком видачі Сертифікату про форс-мажорні обставини.

Висловлюємо вдячність спікеру сьогоднішнього вебінару – Костянтину Іванову, президенту Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, а учасникам – за активну участь та жагу до знань!

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.