fbpx

Вебінар для підприємців: як налагодити співробітництво з Польщею

Enterprise Europe Network Ukraine запрошує 30 квітня 2020 року, з 14:00- 16:00 на вебінар для підприємців, зацікавлених у налагодженні співробітництва з Польщею.

Для кого? Українські МСП, ФОП, експерти в галузі торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгових палат.

Основна мета вебінару – зробити польський ринок більш близьким та зрозумілим для українського підприємця.

Завдяки успішній Євроінтеграції, яка набирає обертів останні роки, українські МСП отримали більше можливостей для виходу на міжнародні ринки. Україна і Польща є сусідніми країнами, що створює великий потенціал для співпраці між підприємцями обох країн.

Для підтримки таких ділових контактів консорціуми EEN-Ukraine разом EEN- Poland проведуть онлайн вебінар, присвячений можливостям співпраці між обома країнами за допомогою основних інструментів EEN.

Спікери:
– Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine,
– Роман Роботескі, експерт консорціуму Enterprise Europe Network- Poland

Теми:
– особливості ведення ділового та транскордонного співробітництва в Польщі (митні та акцизні збори, ПДВ, сертифікація, тарифні преференції, антидемпінгові та компенсаційні збори тощо);
– інструменти EEN для пошуку партнерів / інвесторів / дистрибуцій;
– інструменти EEN для просування ваших товарів / послуг;
– підтримка EEN для інноваційних організацій;
– які сфери співпраці з Україною цікавлять польський бізнес;
– запити та пропозиції про співпрацю.

Також, з метою посилення ділової активності МСП, спікери поділяться історіями успіху міжнародного співробітництва.

Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScW0V9jhdLHGqa4pmC3fsIsJNteTm98ph9oCRSfb4D-IKtzzw/viewform

Онлайн-трансляція вебінару відбудеться на платформі Zoom. Усі зареєстровані учасники отримають лінк на вебінар на свою ел. пошту.

Замовити послугу

Order service

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!