Вебінар «Перші кроки експорту»

Сьогодні провели вебінар для українських підприємців, які планують вийти на нові ринки збуту🤝

На вебінарі «Перші кроки експорту» розглянули такі питання:

✅Аудит експортної спроможності.

✅Самостійний чек-лист та визначення рівня необхідних навичок для старту експортної діяльності.

✅Вибір моделі виходу на зарубіжні ринки.

✅Стратегія виходу на експорт.

✅Комерційна пропозиція. На що звернути увагу?

✅Участь у виставках – як один з перших кроків пошуку партнера.

Дякуємо нашим спікерам за корисну та практичну інформацію!

👉Ларисі ЦИГАН

Віцепрезидентка Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері розвитку конкурентоспроможності підприємств з огляду на місцеву та зарубіжну кон’юнктуру ринків, грантового консалтингу, бізнес діагностики.

👉Діні СІДАШ

Віцепрезидентка Дніпропетровської торгово-промислової палати, бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері експорту та розвитку підприємства (формування експортної комерційної пропозиції та вибір оптимальних ринків збуту, пошук та перевірка партнерів в Україні та за кордоном).

Завдяки підтримці ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Вебінар відбувся в рамках проєкту «Експертні консультації «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська торгово-промислова палата та Чернігівська ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу🇪🇺