Бізнес тур у Івано-франківськ

⭕УВАГА! Бізнес тур у Івано-франківськ⭕

🔸15 листопада 2022 р. буде проведено бізнес тур «У сфері інформаційних технологій» в Івано-Франківську. Організатори повністю покривають дорогу в обох напрямах, проживання та харчування. Програма бізнес туру «Великі підприємства»

Чернігівська ТПП запрошує підприємства Чернігівської області долучитися до реалізації в Україні проекту «Розвиток бізнес сектору України», який впроваджується командою українських ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Головною ідеєю проєкту є розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

🔥 Ви дізнаєтесь, як розвиваються компанії в сфері інформаційних технологій в умовах війни, а також побачите це на власні очі

👉 Участь в бізнес турі БЕЗКОШТОВНА

‼ УВАГА!!! Кількість місць у турі обмежена. З кожної області не більше 3 підприємств-учасників.

Просимо проінформувати відділ ЗЕЗ Чернігівської ТПП за тел.+38066-351-23-30 або e-mail: ves@chamber.cn.ua до 15.11.2022 р. (у зв’язку з необхідністю бронювання готелю)

Детальніше про подію: https://fb.me/e/2iKYyrMNN