Бізнес-сторітеллінг – ефективний інструмент внутрішніх та зовнішніх комунікацій

Світ та бізнес-середовище стрімко змінюється. Воно стає все більш вимогливим, загальна залученість співробітників знизилася, а канали, які були ефективні раніше – перестали працювати та при цьому стандартна гра вже не працює.

Як правильно спілкуватися з клієнтами та співробітниками, спираючись на інструмент комунікації сторітейллінгу і правильно розставити акценти та посили аби не втратити прибутки. Саме з цього почався тренінг «Бізнес-сторітеллінг – ефективний інструмент внутрішніх та зовнішніх комунікацій» з Тетяною Пашкіною тренеркою з рекрутингу, сторітелінгу та репутації роботодавця, співавтором онлайн курсу «Як знайти роботу своєї мрії» на Prometheus, HR-експертом сайту robota.ua (2013-2020 рр.)

Мистецтво з написання надихаючих історій, що лежить в основі бізнес-сторітеллінгу, дозволяє розробляти саме нові змісти продуктів та послуг тим самим сформувати тонкий шлях довіри між клієнтом та компанією і, як результат, підвищити свої прибутки.

Теоретичну базу і відпрацьовані інсайти підкріпили проведенням практикуму з ефективної взаємодії з клієнтами. Учасники змогли попрацювати з бізнес-кейсами, отримали поради побудови надихаючих історій та секрети їх захопливості. Пані Тетяна поділилась з учасниками секретом написання історій — завжди робіть клієнта центром історії.

Ми дякуємо Тетяні за дуже змістовний і цікавий тренінг!