Бізнес-бранч для жінок-підприємниць «Як побудувати власний бренд»

Ловіть хороші новини до нового навчального бізнес-сезону!🚀

Бізнес-бранч для жінок-підприємниць «Як побудувати власний бренд» вже зовсім скоро!⚡

📅 Коли: 08 вересня 2021
⏳ Час: 10:30-14:00
📍 Де: Офлайн, Агенція регіонального розвитку (вул. Преображенська, 12, м. Чернігів)
👱 Аудиторія: жінки-підприємниці, керівниці та власниці МСП

Світова криза, спричинена пандемією, змінила маркетингове середовище та правила гри. Виклики, з якими стикаються керівники, змушують їх шукати нові підходи й способи збільшення доходів. А з появою соціальних мереж світ побачив зміну фокусу на людину! Раніше важливим фактором довіри була велика компанія, або фірма, але зараз саме людина в центрі уваги.

👉 На нашій зустрічі ми розберемо, що таке власний бренд, як його створити та як він допомагає збільшити прибуток, а головне, ми розробимо власний бренд на прикладі одного з присутніх слухачів.

🎤 Спікер
Владислав САЛУН, організатор масових заходів, експерт з маркетингу, консультант головного офісу Monster Energy Drink в Лондоні, радник Міністра молоді та спорту України, радник директора Департаменту молоді та спорту м. Києва

💥 Приєднуйтесь! Реєстрація на подію: https://forms.gle/CRTLZBFEwerFsoi26

Участь безкоштовна.

Захід організований Чернігівською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

GIZ Ukraine