fbpx

Бажання українських компаній експортувати не зупинить жоден вірус

В рамках проекту Enterprise Europe Network Ukraine триває 2-й день віртуальних В2В зустрічей на платформі Textile Connect 2020 – Virtual Matchmaking між українськими підприємствами легкої промисловості та європейськими виробниками, дизайнерами та постачальниками тканин, аксесуарів, одягу, взуття та обладнання.

Чернігівська ТПП разом зі своїми європейськими партнерами по мережі EEN виступила співорганізатором цього онлайн-заходу з української сторони. До участі у В2В переговорах було залучено 31 підприємство з України та Чернігівської області, зокрема учасники кластеру легкої промисловості Чернігівщини серед яких ПП «Влад», ТОВ «Коллар Компані», ВП «ТК-Стиль» ТОВ «Текстиль-Контакт», ПрАТ «Еліта», Ricca Sposa, ПрАТ ЧШФ «Елегант», TM CamP; а також Асоціація «Укрлегпром», TM Petro Soroka, BERRY WEAR SEWING Ltd, JENADIN, ПрАТ «Арніка», CMT PRODUCTION, B.A.N.G., LETTER K, Top Master та інш.

Протягом тижня заплановано близько 40 онлайн-переговорів. Textile Connect 2020 допомагає українським підприємствам знаходити нових партнерів, обмінюватися досвідом з провідними міжнародними компаніями та дає можливість слідкувати за тенденціями ринку та знайомитись з технологічними інноваціями в легкій промисловості.

Як проходять перемовини – у короткому фотозвіті.

Замовити послугу

Order service

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!