Актуальні фінансові інструменти для бізнесу – грантові програми, державні гарантії та гарантії міжнародних фінансових інститутів

Продовжуємо серію вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська торгово-промислова палата та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відбувся вебінар на тему: “Актуальні фінансові інструменти для бізнесу – грантові програми, державні гарантії та гарантії міжнародних фінансових інститутів”
Спікером вебінару був Вадим ШИЯН, член Ради Асоціації українських банків, керуючий партнер консалтингової компанії UBS Finance group.

Учасники дізнались про тонкощі та практику застосування фінансових інструментів у фінансуванні середнього та малого бізнесу.

Участь у заході є безкоштовною завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Презентація