Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Все для успішного бізнесу!

+380 4622 4-22-42, +380 95 271-44-01

info@chamber.cn.ua

з 08:00 до 17:00 (Сб, Нд - вихідні)

UA RU EN
Центр підтримки бізнесу в м. Чернігів, оснований на базі Чернігівської ТПП запрошує взяти участь в ІІІ Міжнародній Конференції жінок-підприємниць, що відбудеться 5 — 6 вересня в ресторанному комплексі “Ріверсайд”. Захід, що вже став щорічним, об’єднує успішних та активних бізнес-леді, які працюють в різних сферах.

ІІІ Міжнародна Конференція жінок-підприємниць Чернігівщини

03 серпня 2018   11:34

Центр підтримки бізнесу в м. Чернігів, оснований на базі Чернігівської ТПП запрошує взяти участь в ІІІ Міжнародній Конференції жінок-підприємниць, що відбудеться 5 — 6  вересня в ресторанному комплексі “Ріверсайд”. Захід, що вже став щорічним,  об’єднує успішних та активних бізнес-леді, які працюють в різних сферах.

Основна мета — підтримка підприємств, очолюваних жінками, посилення їх впливу в бізнесі, обмін позитивним досвідом, знайомство з передовими практиками підприємниць інших країн, нові можливості співпраці та розвитку жіночого підприємництва.

Девізом цьогорічного заходу було обрано «Драйв. Енергія. Успіх!», адже саме ці складові є запорукою досягнення цілей та успішної діяльності. До участі в конференції запрошено керівників європейських асоціацій жінок-підприємниць та успішних бізнес-леді Німеччини, Швеції та Молдови. В програмі заходу — виступи лідерів, обмін досвідом, а також платний майстер-клас «Імідж жінки на керівній посаді. Сила слова» від Юліани Гільшер, журналістки, автора книг та бізнес-тренера.

Для участі в конференції  обов'язкова  реєстрація за посиланням - https://www.bw-conf.com.ua/uk

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0462) 60-43-30 або 095-271-48-40. Контактна особа — Наталія Шеремета.   

Запрошуємо жінок-підприємниць та власниць бізнесу на наш захід!
Разом до успіху!

 

  • ІІІ Міжнародна Конференція жінок-підприємниць Чернігівщини | ChamberІІІ Міжнародна Конференція жінок-підприємниць Чернігівщини

Онлайн
консультація