Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Все для успішного бізнесу!

+380 4622 4-22-42, +380 95 271-44-01

info@chamber.cn.ua

з 08:00 до 17:00 (Сб, Нд - вихідні)

UA RU EN

Турнір на Кубок Чернігівської ТПП 


 

В спорті, як і в бізнесі, є свої визнані лідери.  В спорті та бізнесі - справжній лідер завжди готовий до нових викликів та випробувань. Саме тому спорт часто є важливою частиною сучасного лідера в бізнесі.

Для багатьох представників бізнесу тренд “здоровий стиль життя" базується на ствердженні, що здоров’я — запорука життєвого успіху. Так у нас зародилася ідея проведення турніру на Кубок Чернігівської ТПП серед підприємців-членів Чернігівської ТПП. Автором ідеї є президент Чернігівської ТПП Костянтин Іванов.

Турнір на Кубок Чернігівської ТПП — це турнір для управлінців, який став щорічним. Мета проекту полягає в популяризації здорового способу життя серед управлінців та розвитку зв’язків між бізнесменами.

Ми вибрали основним видом спортивних змагань драгонботи, тому що це один з найкрасивіших і найефектніших видів веслування, один з небагатьох видів спорту, який поєднує в собі контакт з водою, сонцем, свіжим повітрям.

Учасниками турніру можуть стати представники бізнесу, що сповідують здоровий спосіб життя та займаються спортом на аматорському рівні. Детальніше ознайомитися з регламентом турніру та умовами участі можна за цим посиланням.

Це унікальна можливість відчути драйв і командний дух суперництва, що несеться разом з вами по хвилях та весело провести час!

Турнір на Кубок Чернігівської ТПП - 2014

Онлайн
консультація