Черниговская региональная торгово-промышленная палата

Всё для успешного бизнеса!

+380 4622 4-22-42, +380 95 271-44-01

info@chamber.cn.ua

с 08:00 до 17:00 (Сб, Вс - выходной)

UA RU EN
Только представьте: только солнце, только небо и река. То есть все как в произведении англичанина Джерома Клапки Джерома «Трое в лодке не считая собаки». В нашем случае - речь идет не о мрачной Темзе, а о живописном береге Десны и уютной базе детско-юношеской спортивной школы № 1 за пешеходным мостом. Кроме того, в нашем комплекте солнечная погода, отличное настроение и приятная компания.

Плыли драконы по Десне ...

11 июня 2014   16:45

Кажуть, з того, як людина відпочиває – можна зробити висновок, як вона працює. З огляду на цю просту істину – у Чернігівської торгово-промислової палати із робочим кліматом усе в порядку. Бо початок літа тут вирішили відсвяткувати  «олімпійськими» міні-іграми. Веслування на човнах-драконах, пляжний волейбол, шахи, дартс, перетягування канату, а також спільне поїдання смачнючого шашлику – чим не рецепт чудового тім-білдінгу. Або, як у нас кажуть, вміння працювати в команді. А якщо до цього приєднуються друзі? Тим краще!


Лише уявіть: тільки сонце, тільки небо і ріка. Тобто все як у творі англійця Джерома Клапки Джерома «Троє у човні не рахуючи собаки». У нашому випадку – мова йде не про похмуру Темзу, а про мальовничий берег Десни та затишну базу дитячо-юнацької спортивної школи №1 за пішохідним мостом. Окрім того, у нашому комплекті сонячна погода, чудовий настрій та приємна компанія.

Для багатьох представників бізнесу тренд  “здоровий стиль життя" базується на ствердженні, що здоров’я — запорука життєвого успіху. Саме це надихнуло президента Чернігівської ТПП Костянтина Іванова започаткувати  турнір на першість кубку Чернігівської ТПП серед підприємців-членів палати, який ми впевнені, стане щорічним.

Цього року в турнірі взяли участь представники компаній ТОВ ВКФ “ВВ”, ПАТ "Чернігівська макаронна фабрика", ТОВ “Форсаж”, ПАТ СК “Еталон”, ПрАТ "Чернігівська взуттєва фабрика "Берегиня", ТОВ "Зотік", КП “Чернігівводоканал”, ТОВ "Агропартнер", ПАТ "ГОТЕЛЬ-Україна", ПВТП "Джі-Ен-Ел", приватні підприємці. А компанії  ТОВ “Базис” та ТОВ “ТАН”  здивували злагодженими власними командами.

До перемоги… на козацьких чайках

Ще до початку змагань фаворитами вважались напрочуд спортивні та злагоджені «Базисники». «А що ви хочете – у них же керівник і капітан команди кандидат в майстри спорту! Та й взагалі вони всі то танцюють, то плавають, то грають в волейбол», шепотілися учасники чемпіонату. Інші з посмішкою на вустах зауважували: «Ех, непросто буде таких перемогти». І справді “Базисні” хлопці були кремезні, підтягнуті, і носили яскраві салатові майки та бандани.

Команда ТПП відрізнялася яскравими помаранчевими хустинками і сонячними посмішками свого капітана і за сумісництвом президента палати Костянтина Іванова. «Ми налаштовані на переможний результат!», так і заявив керманич ТПП-шників.

- Спорт – це чудово. От і будемо заохочувати до нього усіх бажаючих. Наші підприємці повинні бути не тільки успішними, але й і підтягнутими, красивими і здоровими.

І пообіцяв: наступного разу до змагань запросять не лише підприємців, а й журналістів. Щоб не тільки за камерами і диктофонами ховалися. Хай покажуть, як вміють насправді працювати у команді. Костянтин Іванов:

- Чернігівщина – це край тисячі озер і двох великих річок. Треба популяризувати культ води – плавання на каяках, човнах, плотах. У нас в місті є драгонботи, у нас в області є веслувальники. В майбутньому можливо човни переформатувати на козацькі чайки і влаштувати змагання у патріотичному дусі.

Гімн співали навіть…відпочивальники

Як водиться на будь-якому значному турнірі – спочатку команди шикуються, та виголошують свої назви і девізи. У ТАНівців гасло було лаконічне: «Вище! Швидше! Сильніше!». А от “Базисники” намудрували, ще й лякали суперників – «В торговой палате есть много фирм, хороших, больших и разных. И только «Базис» у нас один и он самый опасный».

ТПП-шники натякали на свою старанність та прагнення до успіху – «Тільки вперед!», а команда Дейла Діксона – ДДТ (Dale Dikcson’ Team) – продемонструвала свої знання з англійської - Dale Dickson Team always win! Що у перекладі – Команда Дейла Діксона перемагає завжди.

Після словесної демонстрації – церемонія підняття прапору та виконання гімну. І, звісно, трикратне «Слава Україні – Героям Слава!». До речі, наших спортсменів підтримали і відпочивальники, які поруч під навісом відзначали початок літа. Вони теж гучно виголосили українське вітання і притиснувши руку до серця, проспівали гімн.

Двадцять як один

Після офіційної церемонії відкриття – старт головного спортивного заходу – перегони на драконах. Але спочатку – невеличкий лікнеп: як треба працювати з веслом. Треба було бачити, як харизматично головний суддя змагань і за сумісництвом президент Федерації з веслування на човнах «Дракон» Сергій Романчук вимахував руками, імітуючи рухи веслярів. Це все супроводжувалося активною мімікою та жестикуляціями. Глядачі спостерігали за цим із посмішкою на обличчі. «Роби як я!», казав один президент іншому: Сергій Романчук показував президенту ТПП Костянтину Іванову веслярські прийомчики, той повторював, а за ним і всі решта. Потім дві команди – «Базису» та ТПП одягнули рятувальні жилети і почали займати місця в човнах. Кілька хвилин «пристрілки» - спортсмени вчилися веслувати синхронно, усі двадцятеро як один. Тим-то і корисні «дракони» для великих компаній: кожен мусить відчути себе гвинтиком, без якого система не запрацює на повну. Якщо один весляр буде вибиватися з ритму інших – човен сильно втратить по швидкісних показниках. На кормі – дівчина, яка відбиває ударами по барабану потрібний темпоритм. Позаду – стерновий. От і увесь екіпаж.

Про фаворитів та курку з ананасами

Тим часом на березі зібралися уболівальники. Гучніше за всіх кричали дівчата у салатових майках – з «Базису». Повної версії їхньої кричалки-девізу, уболівальниці, звісно не згадали, але компенсували це емоційністю підтримки. Мабуть, завдяки цьому “Базисники” припливли першими, а ТПП – другими. Щоправда, ТПП-шники так старалися, що аж погнути весло! Після першого запливу виникла чутка номер один – «Базис» раніше тренувався. Ми попросили гравця-базисника Дениса Склярця прокоментувати це:

- Враження від спорту – шикарні. Дуже хочеться, щоб така традиція – цей турнір - в нас і справді прижилася. Ми ж в першу чергу за здоровий спосіб життя, а тут і вода, і спорт, і спілкування з людьми, от тому ми і спробували драгонботи. Щодо того, чи плавали раніше…Деякі з наших хлопців раніше веслували на драгонботах, але самі, за власною ініціативою. Ось так – в одній команді ми пливли вперше.

- Чули, що вас решта команд вважають за фаворитів…

- Справді? Приємно знати! Будемо старатися! 

У другій парі команд ДДТ - ТАН перемогу одержали ТАНівці. Потім відбувся розіграш за бронзу. Поки ДДТ, сидячи в човні чекали на суперників – ТПП, сильна течія віднесла їх убік. Довелося бідолахам веслувати до причалу. У підсумку ж, третє місце дісталося підопічним Дейла Діксона. Духовний гуру заявив, що дуже задоволений їхнім результатом, уболівав за команду як міг.

- Змагання чудові. Мені все тут подобається: річка, люди, настрій. У нас в Атланті, штат Джорджія, звідки я родом, теж влаштовують такі веслярські турніри, от тільки човни ми звемо не драконами, а лонгбоутами, тобто довгими човнами.

На нашу природну цікавість – чи подобається американцю Чернігів – пан Дейл запевнив: дуже. Особливо місцеві ресторанчики. Надто йому там смакує курятина з ананасами. А ще за часи тривалих візитів до України Дейл Діксон вивчив кілька українських слів, в тому числі і відоме «Слава Україні».

Дружня перемога

Від ТПП враження про веслування прокоментувала Алла Гапоненко, в минулому легкоатлетка, а нині керівник відділу декларування:

- Тонус м‘язів чудовий, враження – ще кращі. А ще обіцяю: працюватимемо над помилками. Наступного разу у команду візьмемо лише найшвидших і найсильніших. Ну і над відчуттям ритму попрацюємо.

Слава Костюк, капітан команди ТАН, яка представляє чернігівську фірму-виробника устаткування для олійножирової промисловості зізнався:

- Для мене цей заплив на драгонботах – вперше. Скажу одразу що не сподобалося – ми були не першими. ТАН має бути завжди попереду. Тепер ми будемо піднімати командний дух, синхронність. Тепер в нас є стимул, є мета, будемо працювати над цим.

Поруч із дорослим спортсменом стояв і юний Вадим Костюк.

- Хочу плавати на драгонботах! – рішуче заявив хлопчик. Батько з готовністю кивнув головою: - Так!

У підсумку ж по всіх змаганнях першими виявилися синхронні та спортивні “Базисники”. Вони ж і отримали кубок переможця. Одначе, на нашу думку – тут переміг найголовніший гравець – дружба. Позаяк, без дружньої підтримки, чудового настрою і повноцінного відпочинку неможливо рухатися вперед – до вершин бізнесу.  Атмосфера змагань була зворушливою та енергійною, а головне повною гумору та позитиву.

Подяка усім, хто підтримав турнір:

Пивний партнер  - «САН ІнБев Україна»,
Спортивний партнер – центр фітнесу «Вікторія-денс»
Смачний партнер – кафе «Абажур»
Красивий партнер «Центр естетики «Шоколад»
та Федерація з веслування на човнах «Дракон»

 • Турнир на Кубок Черниговской ТПП | ChamberТурнир на Кубок Черниговской ТПП
 • Турнир на Кубок Черниговской ТПП | ChamberТурнир на Кубок Черниговской ТПП
 • Судейская коллегия турнира | ChamberСудейская коллегия турнира
 • Поднятие Государственного флага Украины в честь открытия турнира | ChamberПоднятие Государственного флага Украины в честь открытия турнира
 • Гимн Украины ... | ChamberГимн Украины ...
 • «За честь, славу, за братство, за свободу Украины» | Chamber«За честь, славу, за братство, за свободу Украины»
 • Президент Черниговской ТПП Константин Иванов приветствует участников соревнований | ChamberПрезидент Черниговской ТПП Константин Иванов приветствует участников соревнований
 • Двократний чемпион Европы и мира Сергей Романчук - главный судья соревнований | ChamberДвократний чемпион Европы и мира Сергей Романчук - главный судья соревнований
 • Президент Черниговской ТПП Константин Иванов | ChamberПрезидент Черниговской ТПП Константин Иванов
 • Валерий Кулич (ООО «Форсаж»): «Эх, Костя давно мы с тобой ....» | ChamberВалерий Кулич (ООО «Форсаж»): «Эх, Костя давно мы с тобой ....»
 • Владимир Кондратенко (ЧАО «Черниговской макаронной фабрики»), Анатолий Галанин (частный предприниматель) | ChamberВладимир Кондратенко (ЧАО «Черниговской макаронной фабрики»), Анатолий Галанин (частный предприниматель)
 • Команда ТПП на гонках на «драконах» | ChamberКоманда ТПП на гонках на «драконах»
 • А за ними «Базис» | ChamberА за ними «Базис»
 • Гонки на драконьих между командами ТПП и «Базис» | ChamberГонки на драконьих между командами ТПП и «Базис»
 • «Базисники» опережают ТПП-шников | Chamber«Базисники» опережают ТПП-шников
 • ТПП-шники на финише | ChamberТПП-шники на финише
 • Воздух, вода, здоровый азарт и страсть к победе | ChamberВоздух, вода, здоровый азарт и страсть к победе
 • Лучший прием подачи | ChamberЛучший прием подачи
 • Выигрывают те, у кого лучше фигуры | ChamberВыигрывают те, у кого лучше фигуры
 • А слона то я и не заметил | ChamberА слона то я и не заметил
 • ПОДАВАЙ! ПРИНИМАЙ! ОТБИВАЙ! | ChamberПОДАВАЙ! ПРИНИМАЙ! ОТБИВАЙ!
 • Нанесение удара по полю противника | ChamberНанесение удара по полю противника
 • Волейболистами не рождаются, ими становятся! | ChamberВолейболистами не рождаются, ими становятся!
 • Чтобы стать чемпионом, надо уметь проигрывать | ChamberЧтобы стать чемпионом, надо уметь проигрывать
 • Я все люблю в волейболе! | ChamberЯ все люблю в волейболе!
 • Оранжевые ВПЕРЕД! | ChamberОранжевые ВПЕРЕД!
 • Команда "ТАН" на старте | ChamberКоманда "ТАН" на старте
 • Недостижимых целей нет | ChamberНедостижимых целей нет
 • В теннис играют ракеткой, а выигрывают головой | ChamberВ теннис играют ракеткой, а выигрывают головой
 • Пока ты не сдался - ты не побежден! | ChamberПока ты не сдался - ты не побежден!
 • Фитнес на батуте от «Виктории Дэнс» | ChamberФитнес на батуте от «Виктории Дэнс»
 • Наконец итоги | ChamberНаконец итоги
 • Вместе мы сила | ChamberВместе мы сила
 • Серебряный призер Кубка Черниговской ТПП - команда «ТАН» | ChamberСеребряный призер Кубка Черниговской ТПП - команда «ТАН»
 • Обладатель Кубка Черниговской ТПП - команда «Базис» | ChamberОбладатель Кубка Черниговской ТПП - команда «Базис»
 • Обладатель Кубка Черниговской ТПП - команда «Базис» | ChamberОбладатель Кубка Черниговской ТПП - команда «Базис»
 • Будущих спортсменов надо знать в лицо | ChamberБудущих спортсменов надо знать в лицо
 • Сладкий вкус поражения | ChamberСладкий вкус поражения
 • «Агропартнер» | Chamber«Агропартнер»
 • «Любишь кататься - люби и саночки возить» | Chamber«Любишь кататься - люби и саночки возить»

Онлайн
консультация