Черниговская региональная торгово-промышленная палата

Всё для успешного бизнеса!

+380 4622 4-22-42, +380 95 271-44-01

info@chamber.cn.ua

с 08:00 до 17:00 (Сб, Вс - выходной)

UA RU EN
Cтартует регистрация на конкурсный отбор в торговую миссию в Израиль в рамках программы #GOISRAEL2019, которая финансируется в рамках инициативы ЕС EU4Business и реализуется ЕБРР!

Торговая миссия в Израиль: агро, продукты питания, напитки

05 апреля 2019   14:31

Cтартує реєстрація на конкурсний відбір у торгову місію до Ізраїлю в рамках програми #GOISRAEL2019, яка фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР!

В рамках ініціативи ЄС EU4Business ЄБРР запрошує українські малі та середні підприємства агросектору , виробників продуктів харчування та напоїв зареєструватися для участі бізнес-делегації в Торговій місії до Ізраїлю, яка пройде 24-26 червня у Тель-Авіві.

Пріоритетні продукти:
- м’ясо, птиця (готові продукти, морожене та субпродукти), молочні продукти, морозиво, яйця, мед, риба, філе з риби, продукти з риби та ракоподібні,  рослинні олії, злаки, пшениця, борошно, крохмаль кукурудзяний, клейковина, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, желатин, какао та вироби з какао, горіхи, спеції, насіння, консерви з м’яса, овочі (свіжі, консервовані та приготовлені), екстракт солодовий, кетчуп та домашні соуси, соки, плодове пюре, вина ігристі та виноградні напої та ін.

Увага: перевага буде надаватись компаніям, які мають сертифікат кошерності.

Мета торгової місії: створення торгових можливостей для українських МСП у виході та/або розширенні присутності на ринку Ізраїлю через встановлення ділових контактів з потенційними ізраїльськими партнерами.

Більше деталей про затребувані продукти та критерії відбору за посиланням: https://preview.mailerlite.com/s6y6l2

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС #EU4Business та реалізується ЄБРР.

  • Торговая миссия в Израиль: агро, продукты питания, напитки | ChamberТорговая миссия в Израиль: агро, продукты питания, напитки

Онлайн
консультация