Черниговская региональная торгово-промышленная палата

Всё для успешного бизнеса!

+380 4622 4-22-42, +380 95 271-44-01

info@chamber.cn.ua

с 08:00 до 17:00 (Сб, Вс - выходной)

UA RU EN
Сегодня в Черниговской ТПП совместно с бизнесом и народным депутатом, секретарем Комитета Верховной Рады Украины по вопросам топливно-энергетического комплекса, ядерной политики и ядерной безопасности, Викторией Войцицькой дискутировали о реформе Энергорынка, ее результаты, которые должны улучшить условия ведения бизнеса в части подключения и потребления электроэнергии предприятиями.

О ходе реформы Энергорынка

01 февраля 2019   16:00

О ходе реформы Энергорынка | Chamber

Сьогодні в Чернігівській ТПП спільно з бізнесом та Народним депутатом, секретарем Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Вікторією Войцицькою дискутували про реформу Енергоринку,  її результати, які мали б поліпшити умови ведення бізнесу в частині підключення та споживання електроенергії підприємствами.

Говорили, звичайно, і про проблемні питання в роботі Енергоринку в нових умовах, уніфікацію плати за приєднання, про нові ставки вартості за приєднання як бар'єр для інвестиційного процесу в Україні, а також про новий етап реформи з 1 липня 2019 р.

Всі ці нововведення розходяться з реаліями та потребують обговорення із бізнесом, якому з цим працювати.

Тож сьогодні відбувся один із таких ґрунтовних і відкритих діалогів. Дискусія навколо нової реформи  видалася предметною. У підсумку домовилися консолідувати пропозиції бізнесу щодо удосконалення законодавства.

Онлайн
консультация