Черниговская региональная торгово-промышленная палата

Всё для успешного бизнеса!

+380 4622 4-22-42, +380 95 271-44-01

info@chamber.cn.ua

с 08:00 до 17:00 (Сб, Вс - выходной)

UA RU EN
Успішні історії успішних людей! Завдяки програмі обміну для підприємців початківців «Erasmus for Young Entrepreneurs» підприємці із Запорізькій області відбули на стажування до країн ЄС.

Международная программа обмена для предпринимателей Erasmus for Young Entrepreneurs

22 января 2019   11:56

Международная программа обмена для предпринимателей Erasmus for Young Entrepreneurs | Chamber

Успішні історії успішних людей! Завдяки програмі обміну для підприємців початківців «Erasmus for Young Entrepreneurs» підприємці  із Запорізькій області відбули на стажування до країн ЄС. Перелік напрямків діяльності дуже  різноплановий та охоплює різні галузі  -  це і відкриття салону краси, і створення co-working center, і просування бізнесу в Інтернеті (SEO-SMM), і створення теплиці з використанням альтернативної енергетики та створення сонячних електростанцій (популярний напрямок підприємств ЄС).

Стати учасником даної програми та пройти стажування в кращих підприємців Європи може кожний підприємець-початківець із знанням англійської  мови! Скористайтесь можливістю перейняти досвід успішних підприємців Європи та цим  підвищити свою конкурентоспроможність. 
 

За більш детальної інформацією щодо участі у програмі звертайтесь до Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, контактна особа - Світлана Прокоф’єва s.prokofyeva@chamber.cn.ua, тел. 60 43 30.

Онлайн
консультация