Черниговская региональная торгово-промышленная палата

Всё для успешного бизнеса!

+380 4622 4-22-42, +380 95 271-44-01

info@chamber.cn.ua

с 08:00 до 17:00 (Сб, Вс - выходной)

UA RU EN
Польская компания, производитель и дистрибьютор спецодежды и товаров, связанных с безопасностью труда, ищет производителей высококачественной спецодежды и продукции для индивидуальной защиты.

Польская компания ищет производителей высококачественной спецодежды и продукции для индивидуальной защиты

06 марта 2018   09:23

Польська компанія, виробник та дистриб'ютор спецодягу та товарів, пов'язаних з безпекою праці, шукає виробників високоякісного спецодягу та продукції для індивідуального захисту (захисний одяг та взуття і т.д.), які хочуть представити свою продукцію на польському або зовнішньому ринках.

Товар повинен бути високоякісним, мати необхідні сертифікати та технічну документацію.

Польська компанія має 26-річний досвід роботи в галузі виробництва спецодягу та тісно співпрацює з багатьма відомими польськими та іноземними партнерами. Існує можливість поширювати продукти через інтернет-канали (інтернет-магазин) або через мережу магазинів.

Роль партнера: своєчасність постачання та висока якість продукції.

Тип співробітництва
: договір про надання дистриб'юторських послуг.

Оригінал бізнес-запиту

У разі зацікавленості дізнавайтеся деталі у наших координаторів: e-mail: s.grischenko@chamber.cn.ua, тел.: (0462) 60-43-30, експерт — Світлана Грищенко.

  • Польская компания ищет производителей высококачественной спецодежды и продукции для индивидуальной защиты | ChamberПольская компания ищет производителей высококачественной спецодежды и продукции для индивидуальной защиты

Онлайн
консультация